Немає відгуків, додати

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (50) 340-35-47
+380 (50) 529-18-15
+380 (50) 340-35-49
ХИМПОСТАВЩИК

Про нас

ПП «Химпоставщик» на сьогоднішній день займає одне з лідируючих місць у хімічній галузі країни. Намагаючись розвиватися по багатьом напрямкам, підприємство успішно виробляє і реалізує продукцію для різних сегментів ринку: комплекс аддитивів і зв'язуючих для ЛКМ будівельного і промислового призначення; комплекс аддитивів для переробки ПВХ; смоли для просочення паперу під ламінування ДСП; ненасичені поліефірні смоли і багато іншого.
Ще один перспективний напрям виробництва – насичені поліефірні смоли, які є основою для отримання жорстких пінополіуретанів, що застосовуються для теплоізоляції стін, покрівель, резервуарів, трубопроводів, а також у виробництві попередньоізольованих труб, шкаралуп, холодильного обладнання, для виготовлення елементів декоративної обробки фасадів будівель.
Інвестиції у розвиток дослідницької та виробничої бази, залучення висококваліфікованих кадрів у технологічний і управлінський склад дозволили створити науково-виробниче підприємство, що володіє власним дослідницьким центром, що включає в себе лабораторію технологічного взаємодії з споживачем. На його базі розробляються технології виробництва продуктів для застосування різних нішах хімічної галузі.
Головним завданням підприємства є не тільки забезпечення клієнта продукцією високої якості, але і вибудовування відносин, орієнтованих на вирішення проблем і задоволення потреб споживача.

Інформація про компанію

Назва:
ЧП "Химпоставщик"
Тип компанії:
Виробник
Кількість співробітників:
101-500 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
1997
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
5 млн. - 20 млн. USD
Обсяги покупок за рік:
5 млн. - 20 млн. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
25000-100000 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
г.Рубежное, Луганская обл.
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній
Кількість виробничих ліній:
Понад 10
Сертифікати відповідності:
Інші

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner